一天里面因为想吃花了这么多钱:
1. Crispy Popiah rm 3.00 (8.30 a.m.)
2. Nasi Lemak + Mango rm 3.50 (11.30 a.m.)
3. Waffles with peanut butter and jam rm 2.80 (2.30 p.m.)
4. Apple Pie + McFlurry Oreo rm 6.15 (9.25 p.m.)
另外没有花钱的:
半排苏打饼 + 每一片 搽 peanut butter and jam
PEANUT BUTTER & JAM (对,就这样子用刀刮peanut butter吃)
共计 rm 15.45
!!!!!!!!
食记
Saturday, April 10, 2010
Posted by
kreamy o'cheddar
at
4/10/2010 10:12:00 AM
Email This
BlogThis!
Share to X
Share to Facebook

Subscribe to:
Post Comments (Atom)
0 comments:
Post a Comment